Pečení po francouzsku

Na rozlučku s hodinami francouzštiny jsme se s žáky 9. ročníků domluvili, že budeme mlsat. A to hned po francouzsku!
Společně jsme si připravili domácí máslové croissanty. A jak nám chutnalo! Až tak, že na mlsné kluky nezbyl ani drobeček…
Bon apétit!