Na závěr školního roku se žáci 8. ročníku, kteří se učí francouzský jazyk, sešli a společně si připravili a následně i ochutnali několik dobrot původem z Francie. Na menu byl salát se zálivkou vinaigrette, lotrinský koláč jako hlavní chod a čokoládová pěna degustaci uzavírala.
Bon apetit aneb dobrou chuť!




