Kontakty

Základní škola,
Chrudim, U Stadionu 756

Fakturační údaje

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
U Stadionu 756, Chrudim III, 537 03 Chrudim
IČO: 70888116
Příspěvková organizace
Spisová značka: Pr 4/KSHK Krajský soud v Hradci Králové

ID datové schránky: qbevrds

Vyhledejte kontakt podle:
Funkce:
Stupně:
Třídy:
Předměty:
Jméno
Mgr. Jindřich Vyhnánek
ředitel školy, učitel
2. stupeň
Přírodopis
Jméno
Mgr. Luboš Prokop
zástupce pro I. stupeň, učitel
1. stupeň
5.B
Jméno
Mgr. Šárka Prokopová
zástupce pro II. stupeň, učitelka, výchovná poradkyně
2. stupeň
Český jazyk
Jméno
Dana Jeníčková
hospodářka školy
Jméno
Judita Šmahelová
vedoucí vychovatelka ŠD
Jméno
Petra Puchýřová
vedoucí školní jídelny
Jméno
Mgr. Olga Bártová
učitelka
1. stupeň
2.A
Jméno
Mgr. Pavel Bírko
učitel
2. stupeň
8.B
Český jazyk, Výchova k občanství
Jméno
Mgr. Irena Cieslarová
učitelka
1. stupeň
4.A
Jméno
Mgr. Gabriela Gregovská
učitelka
1. stupeň
4.B
Jméno
Mgr. Radka Grofová
učitelka
1. stupeň
1.A
Jméno
Mgr. Šárka Ferešová
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
6.B
Anglický jazyk, Chemie, Matematika
Jméno
Mgr. Věra Haaseová
učitelka
1. stupeň
5.A
Jméno
Mgr. Petra Halousková
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Dějepis, Matematika, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Lucie Havelková
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Matematika, Příprava pokrmů, Vaření, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Olga Holá
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
6.C
Tělesná výchova, Výchova ke zdraví, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Pavlína Horníková
učitelka
1. stupeň
3.A
Jméno
Mgr. Miroslav Joska
učitel
2. stupeň
Fyzika, Informatika, Zeměpis, Práce s technickými materiály
Jméno
Mgr. Andrea Kmentová
učitelka
2. stupeň
9.B
Matematika, Výchova k občanství, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Tomáš Kudláček
učitel
1. stupeň, 2. stupeň
7.B
Informatika, Přírodopis, Zeměpis
Jméno
Mgr. Olga Lupoměská
učitelka, metodik prevence
2. stupeň
Český jazyk, Hudební výchova, Německý jazyk
Jméno
Mgr. Pavla Macasová
učitelka
2. stupeň
6.A
Matematika, Výchova k občanství, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Zbyněk Markup
učitel
1. stupeň, 2. stupeň
Fyzika, Informatika, Matematika
Jméno
Mgr. Kamila Matuchová
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Příprava pokrmů, Vaření, Přírodopis, Výtvarná výchova, Zeměpis
Jméno
Mgr. Ivana Mikanová
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Hudební výchova, Ruský jazyk
Jméno
Mgr. Jindřiška Navrátilová
učitelka
1. stupeň
1.B
Jméno
Mgr. Dagmar Netolická
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Anglický jazyk, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Jitka Pavlíčková
učitelka
2. stupeň
Anglický jazyk
Jméno
Bc. Lukáš Pilař
učitel
2. stupeň
Tělesná výchova
Jméno
Mgr. Jana Plíšková
učitelka
1. stupeň
3.B
Jméno
Mgr. Martina Raková
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
9.A
Anglický jazyk, Německý jazyk, Příprava pokrmů, Vaření, Výchova ke zdraví
Jméno
Mgr. Iveta Runštuková
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
8.A
Anglický jazyk, Výtvarná výchova
Jméno
Mgr. Renata Svobodová
učitelka
2. stupeň
7.A
Anglický jazyk, Český jazyk, Dějepis, Ruský jazyk
Jméno
Bc. Naďa Šabartová
učitelka
1. stupeň, 2. stupeň
Anglický jazyk
Jméno
Mgr. Jakub Šmejc
učitel
1. stupeň, 2. stupeň
Tělesná výchova, Zeměpis
Jméno
Mgr Monika Štěpánková
učitelka
2. stupeň
7.C
Tělesná výchova, Český jazyk
Jméno
Mgr. Martin Šulc
učitel
2. stupeň
8.C
Tělesná výchova, Výtvarná výchova, Práce s technickými materiály
Jméno
Mgr. Dana Vojtíšková
učitelka
1. stupeň
2.B
Jméno
Mgr. Monika Žáková
učitelka
2. stupeň
9.C
Hudební výchova, Dějepis
Jméno
Radka Brožková
vychovatelka ŠD
Jméno
Simona Forštová
vychovatelka ŠD
Jméno
Ivana Horálková
vychovatelka ŠD
Jméno
Iveta Kněžourová
vychovatelka ŠD