Výlet 1.A + 1.B – Babiččin dvoreček

V pondělí 22. června se žáci tříd 1.A a 1.B vydali na školní výlet do Babiččina dvorečku v Licibořicích. Na místě pro ně byl připraven pestrý program plný zajímavých aktivit, při kterých si mohli vyzkoušet tradiční řemesla i péči o zvířata.

Žáci si vyrobili voňavá mýdla, upekli si vlastní preclíky, nakrmili hospodářská zvířata a vyzkoušeli si také výrobu šperků. Během celého dne se dozvěděli mnoho nového a zároveň si užili spoustu zábavy.

Výlet se velmi vydařil a všichni si odvezli nejen vlastnoručně vyrobené výrobky, ale také spoustu krásných zážitků.