Úspěch na MC Donald´s Cupu, 1.-3. třída

Velký úspěch zaznamenala naše škola na prestižním fotbalovém turnaji McDonald´s Cupu. Nejprve se žáci naší 1.-3. třídy účastnili okresního kola na UMT v Chrudimi, kde každého soupeře suverénně přehráli a ve všech utkáních hladce zvítězili. Kromě krásných cen jím byl odměnou postup do krajského finále, které se uskutečnilo v pondělí 9.5. v Pardubicích na stadionu Pod Vinicí. Zde se utkali nejlepší školy z celého Pardubického kraje. Kluci postupně zvítězili nad ZŠ a MŠ Dolní Újezd 8:5, poté rozdrtili ZŠ Choltice 11:1 a v posledním, nejtěžším utkání nakonec zremizovali se ZŠ Sv. Čecha Choceň 3:3. Díky lepšímu skóre kluci skončili opět na 1. místě a kvalifikovali se na SVÁTEK FOTBALU do TEPLIC, kde během dvou dní změří síly s nejlepšími kluky z celé České republiky. Za zmínku stojí i individuální ocenění Robina Ulricha, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje a Filipa Hromka, který pro změnu vyhrál cenu za nejrychlejší vstřelenou branku.

Držte nám palce !!!

Jan Zvolánek – fotbalový trenér ZŠ U Stadionu Chrudim