McDonald´s Cup – Teplice Na Stínadlech 31.5. – 1.6.2022

Vybraní žáci 1. až 3. třídy se zúčastnili největšího školního fotbalového turnaje v Česku. Svátek fotbalu pod názvem McDonald´s Cup byl již 23. ročníkem a naše škola nechyběla mezi 16 nejlepšími týmy z celé České republiky. Bojovnost a týmový duch přinesl chlapcům krásné 9. místo.

Turnaj jsme zahájili skupinovou fází, kde jsme získali 4 body za výhru, prohru a remízu. Ve vyrovnané skupině jsme nakonec skončili 3., což znamenalo posun do vyřazovacích bojů o celkové 9. až 16. místo. Ve vyřazovacích bojích kluci bojovali a zaslouženě po třech výhrách získali maximum a pohár za 9. místo.

Kluci si tento mimořádný den velice užili a domů jsme odjížděli s dobrou náladou a úsměvem. Natěšeni a motivováni do dalších ročníků.

Velkou pochvalu a poděkování si zaslouží trenér MFK Chrudim, Honza Zvolánek, který se klukům věnuje po celý školní rok v rámci fotbalového kroužku.