Jazykový zájezd do Anglie

Naši žáci se zúčastní jazykového pobytu v Anglii (Ilfracombe), který se uskuteční  22.5. – 28.5.2022. Děti budou umístěny v rodinách a každé ráno budou docházet do místní školy, kde bude probíhat výuka angličtiny s rodilým mluvčím. Odpoledne pak budeme jezdit na výlety a poznávat zdejší kulturu. Na konci pobytu děti získají certifikát o absolvování výuky. Poslední den navštívíme také Londýn .

Program:

Dopoledne – výuka angličtiny

Odpoledne – výlety: městečka – Ilfracombe (Tunnels Beaches-tunely prokopané velšskými horníky na jinak nedostupné pláže), Lynton, Lynmouth (útesy ve Valley of Rocks), Barnstaple (nákupy), Clovelly (historické městečko).

Londýn – London Eye, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Britské muzeum, London Bridge, Tower of London aj…..

Na společný výlet se budeme moc těšit!

Mgr. Dagmar Netolická