Jazykový zájezd do Anglie – Ilfracombe

Dne 22.5. – 28.5.2022 se žáci zúčastnili zájezdu do Anglie, kde zároveň docházeli každý den do jazykové školy pod vedením rodilých lektorů. Odpoledne pak probíhaly výlety, kde jsme navštívili např. Tunnel Beaches + nedostupné pláže v Ilfracombe, dále pak  Barnstaple a historické městečko Clovelly. Děti si také zahrály volejbal a fotbal na plážích a poslední den se konal celodenní výlet po Londýně, kde jsme využili lodní dopravu po řece Temži až do samotného centra (zde jsme navštívili historické památky).

Počasí nám první den sice moc nepřálo (lilo jako z konve), ale další dny se umoudřilo a my si užívali další super dny.

Na konci žáci také obdrželi certifikáty z této školy (Channel School of English), která je akreditovaná společností British Council.

Tak snad zase za rok!

Mgr. Dagmar Netolická, Mgr. Martina Raková

Více fotografií najdete v naší fotogalerii.