Informace k programu Bakaláři

Vážení rodiče,

v minulém týdnu došlo k neoprávněnému napadení školní počítačové sítě a zašifrování veškerých dat týkajících se všech žáků, rodičů a zaměstnanců školy. Celá situace byla postupně řešena s Policií ČR, s pracovníky programu Bakaláři, externími pracovníky počítačové sítě a pověřenkyní pro ochranu osobních údajů Chrudim. Kromě zašifrování dat by v následujících dnech mohlo dojít i k neoprávněné manipulaci s daty, což nelze vyloučit. Program Bakaláři bude opětovně spuštěn po jeho nové instalaci. Informace o jeho spuštění Vám bude sděleno přes žákovské knížky dětí a též jako informace v aktualitách na webových stránkách školy.

Děkujeme za pochopení.                          

20.10.2022                                                 Mgr. Šárka Prokopová, zást. řed.